Új mélygarázs állt üzembe Balatonfüreden

A balatonfüredi Huray utca új Kongresszusi Központja alatt már próbaüzem jelleggel működik az automata díjfizető parkoló.

A 71-es útról megközelíthető 288 férőhelyes parkoló teljes egészében bekamerázott, kezelőszemélyzet nélkül, non-stop díjfizetési rendszerrel működik. A parkoló a piros, vagyis az 1-es díjövezetbe tartozik, 440 forint/óra a gépkocsik parkolási díja.

Jegyet az ismert típusú jegyautomatából lehet vásárolni, a bérletek a balatonfüredi 1-es díjövezetre vonatkozó szabályok szerint érvényesek.

Három gyalogos kijárattal van ellátva a parkoló, egy a Széchenyi útra vezet, egy liftes, akadálymentes illetve egy lépcsős pedig a kongresszusi központ főbejáratához.

A 6 darab elektromos gépjárműtöltő állomást jelenleg applikációval nem, kizárólag érintővel működteti az MVM MOBILITI Kft.

A próbaüzem ideje alatt a belső telefonos térerő és mobil internet térerő nem működik, mobilparkolás kizárólag a felszínen indítható, és egyéb, kisebb üzemzavarok is előfordulhatnak, ezeket az üzemeltetők igyekeznek minél hamarabb javítani – áll a Probio Zrt. tájékoztatójában, melyet a balatonfured.hu tett közzé.


Kapcsolódó

Ezúttal marcali dílereket fogtak a rendőrök

A Marcali Rendőrkapitányság munkatársai március 19-én összehangolt akcióban számoltak fel egy drogterjeszt
Elolvasom

Gasztro évadnyitó BalatonBor premierrel – Hagyományteremtő „Balaton Expo”-n jelent meg a régió kínálata

Másodízben rendezett Gasztro Évadnyitót a Balatoni Kör március 25-én a szántódi Mövenpick BalaLand Resort
Elolvasom

Különleges költészet napja a Veszprémi várban

A programra április 10-én, pénteken, 16 órakor kerül sor a Veszprémi várban. - - Az irodalmi barangol
Elolvasom