Különleges fotópályázatot hirdet a Folly Arborétum

A pályázat azokat az archív fotókat keresi, melyeket az elmúlt 120 évben az arborétum területén kattintottak el.

A Folly Arborétum Égig Érő Tanterem Alapítványa az arborétumot alapító dr. Folly Gyula születésnapján, február 24-én fotópályázatot hirdet – írja a hirbalaton.hu.

A fotópályázat során a kertben az elmúlt 120 évben készült archív, családi fotókat keresik, amelyekből – a Folly család régi fotóinak felhasználásával – emlékkönyvet állítanak össze a jubileumi év végén.

A fotópályázatra 2025. május 1-ig lehet beküldeni a képeket, a fotókat az office@folly.hu e-mail címre várják.

A kiválasztott fotókat arborétumi ajándékutalvánnyal, ajándékborral, illetve egyéni törzskártyával díjazzák – kategóriától függően.

A pályázati kiírás ezen a linken érhető el.


Kapcsolódó

Balatoni szarkák álltak bíróság elé Somogyban

A vádlottak ügyét gyorsított eljárásban vizsgálták. - - A Siófoki Járási Ügyészség előbb egy húszas é
Elolvasom

Balaton-parti fecskevédelmi akcióterv indult

A fecskék többek között az árvaszúnyogokat is gyérítik. - - A Balaton partja nemcsak hazánk egyik legf
Elolvasom

Petíció indult a Cserszegtomajra tervezett mobiltelefon-tornyok ellen

A lakók egyebek közt a tornyok feltételezett egészségügyi hatásait kifogásolják. - - A cserszegtomaji
Elolvasom