Belvárosi házának udvarán termesztette a füvet egy várpalotai férfi

A helyi rendőrök őrizetbe vették a házaspárt – adta közre a police.hu.

A várpalotai belváros egyik családi házának udvarán termesztette a marihuanát a férfi. A nyomozók június 23-án kora délután 29 tövet találtak. Az 52 éves házigazda ismert volt már a rendőrök előtt, ugyanis néhány éve cannabis magot rendelt, ami miatt nyomozás is folyt ellene. A kutatáskor növénynevelő szerkezetet és további öt – fejlődésben lévő – tövet is találtak a rendőrök. A férfit és 56 éves feleségét elfogták, majd – őrizetbe vételük mellett – kihallgatták. A férj elismerte, hogy saját célra termesztette a növényeket és fogyasztott is belőlük, csakúgy, mint a nő. A kábítószergyorsteszt mindkettőjüknél pozitív értéket mutatott.

Kábítószer birtoklása miatt folyik ellenük a nyomozás.


Kapcsolódó

15 darab szalámit próbált lopni egy kaposvári tolvaj, majd összeverekedett a biztonsági őrrel

A Kaposvári Járási Ügyészség rablás bűntette miatt emelt vádat azzal a férfival szemben, aki – a vád szerin
Elolvasom

Újabb droghálózatot számoltak fel Somogyban

A Somogy Vármegyei Rendőr-főkapitányság nyomozói 11 Büntetés-végrehajtási Intézet és 12 vármegyei rendőrfők
Elolvasom

Somogyi orvvadászok rendőrkézen

A Barcsi Rendőrkapitányság nyomozói a Terrorelhárítási Központ munkatársainak segítségével június 18-án elf
Elolvasom