A sikeres mentésről a Facebook oldalukon tudósítottak a Katasztrófavédelem munkatársai.
A badacsonytomaji tűzoltók Révfülöpön siettek egy csatornába esett kismacska és az aggódó gazdik segítségére. Erről a BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság számolt be Facebook oldalán.