A hétvége időjárása nem lesz áprilisi tréfa

A hétvége időjárása nem lesz áprilisi tréfa

Pénteken kezdetben többfelé várható eső, zápor. Délután délebben felől szakadozottabbá válik a felhőzet. Többfelé élénk, erős lesz a szél. A maximum-hőmérséklet 7 és 12 között alakulhat.

Szombaton is sok lesz fölöttünk a felhő, dél felől ismét többfelé kialakulhat eső, zápor. Néhol már napközben, de a legtöbb helyen estétől havas eső, havazás válthatja az esőt. Sokfelé marad a szeles idő. Délután 5-15 fok várható, éjjel viszont sokfelé fagypont közelébe hűl a levegő.

Vasárnap kezdetben sokfelé várható havas eső, havazás, néhol eső, majd napközben csökken a csapadékhajlam, szakadozni kezd a felhőzet. Viharos lesz az északnyugati szél. Napközben is csak 4-9 fokot mérhetünk

A víz hőmérséklete 10 fokos.

Forrás: idokep.hu

Kapcsolódó

Az A4 íves öntapadós etikett címkék szerepe

Az öntapadós etikett címkék mindennapi életünk szinte észrevétlen, mégis nélkülözhetetlen elemei. Széles kö
Elolvasom

Kimbo őrölt kávéval az olasz kávékultúra minden csészében életre kel

Az olasz kávézás világszerte egyet jelent a karakteres ízekkel, a gazdag aromákkal és a mindennapi kávézás
Elolvasom

Pandora ékszerek: hogyan illeszkednek a mindennapi stílushoz?

A Pandora ékszerek egyik legnagyobb előnye, hogy nemcsak különleges alkalmakra, hanem a mindennapokban is
Elolvasom