A meleget zivatarok kísérik a hosszú hétvégén

A meleget zivatarok kísérik a hosszú hétvégén

Szombat hajnalban záporok, esetleg zivatarok indíthatják a napot. Az északias szél sokfelé élénk, helyenként erős lesz. A csúcshőmérséklet 23 és 28 fok között alakulhat.

Vasárnap az ország nagy részén sok napsütésre számíthatunk. Többfelé élénk lehet az északkeleti szél és a zivatarokat erős, viharos lökések kísérhetik. Hajnalban 9-15, délután 23-28 fok várható.

Hétfőn megnövekszik a gomolyfelhőzet és több helyen készülhetünk záporokra, zivatarokra. Helyenként felhőszakadással, jégesővel, viharos széllökésekkel kísért zivatarok is lehetnek. Az északkeleti szél mérsékelt, élénk lesz. Délután 22-27 fokot mérhetünk.

A víz hőmérséklete 22 fokos.

Forrás: idokep.hu

Kapcsolódó

Jelentősen nőtt a balatoni InterCity- és expresszvonatok népszerűsége

A 2026-os balatoni főszezon első hónapjának adatai egyértelműen jelzik a közösségi közlekedés, ezen belül i
Elolvasom

Gasztrobusz viszi körbe az utasokat a Káli-medencében

A 46° Balaton új hop-on hop-off gasztrojárata egy nappal meghosszabbítja a nyaralást: egész napos élmény a
Elolvasom

Kaposvár új víztermelő kutakat létesít vízellátása biztonságának növeléséért

Két új víztermelő kút létesítését jelentette be Kaposvár polgármestere a helyi vízellátás biztonságának növ
Elolvasom