A Telekom Veszprém pontot veszített Balatonfüreden

A Telekom Veszprém 31-31-es döntetlent játszott a Balatonfüred otthonában a férfi kézilabda NB I pénteki játéknapján.

A hazaiak a 14. percben még 10-8-ra vezettek, ám a Bajnokok Ligája rájátszására készülő vendégek csakhamar fordítottak és a szünet előtt már 21-13-as előnyben voltak. A meccs háromnegyedénél 26-20 volt az állás a Veszprém javára, de a fürediek nem adták fel, és egy 6-1-es sorozattal felzárkóztak egy gólra, majd a hajrában egyenlítettek (30-30).

Két percnél is kevesebb volt hátra, amikor a fürediek átvették a vezetést, majd ellenfelük gólját követően időt kértek. A Veszprém nyitott védekezéssel megakadályozta az újabb találatot, így döntetlennel ért véget a találkozó.

A hazaiaknál Szöllősi Balázs hét, az egyformán magyar válogatott Topic Petar és Rodríguez Álvarez Pedro hat-hat gólt lőtt. A vendégeknél Gasper Marguc nyolc, Manuel Strlek pedig hat alkalommal talált be. A füredi kapusok 12, a veszprémiek viszont csupán három védést mutattak be.

Forrás: mti.hu