A veszprémi Balaton Pláza parkolója is fizetőssé válik

Augusztustól a veszprémi Balaton Plaza parkolójában is fizetni kell majd a parkolásért, de az első óra ingyenes marad. A sorompókat és parkolóautomatákat már fel is szerelték a pláza parkolójába.

A fizetés bevezetése mellett a bevásárlóközpontba érkezők érdekében döntött az intézményt üzemeltető cég, ugyanis a belváros közelsége miatt sokan ide tették le autójukat akár munka előtt, így gyakran előfordult, hogy már reggel nyolc órakor nem volt hely a parkolóban és a vásárlók nem tudtak leparkolni.

Ugyanakkor a parkolás első órája továbbra is díjmentes lesz, a mozizóknak egy az idősáv kitolódik, illetve biztosítanak lehetőséget bérlet vásárlására is.

Kapcsolódó

Mesébe illő majális a Tagyon-hegyen

Május első hétvégéjén változatos, egész napos programok várják a kirándulókat a Balaton-felvidék egyik legk
Elolvasom

Gyugyi tolvaj rendőrkézen

A gyanúsított beismerte a bűncselekmény elkövetését - írja a police.hu. - - Április 14-én délelőtt az
Elolvasom

Kétmillió forint értékű eurót lopott egy pár Tapolcán

A rendőrök Zalacsányban fogták el közlekedési akció során a 36 éves román férfit és 33 éves társát, majd őr
Elolvasom