A veszprémi Hősök is fellép Puzsér Rendszerbontó Nagykoncertjén

A veszprémi Hősök is fellép Puzsér Rendszerbontó Nagykoncertjén

Az ellenzéki megmozdulást a választások előtt két nappal, április 10-én tartják a budapesti Hősök terén.

Többek között Azahriah, Ivan and the Parazol, Co Lee, Dé:Nash, a Hétköznapi Csalódások, Sisi, Mehringer Marci és Pajor Tamás is ott lesz a színpadon – számolt be a 82nullanulla.hu.

A friss bejelentésben újabb fellépőket soroltak fel: ott lesz a Hősök, az Elefánt, 6363 (Gege), Bongor, a Galaxisok, a Sickratman, a Mudfield, a Nyers (Czutor Zoltán és Czutor Győző), Filo, Chandler B., valamint Fucky & Fekete Kobra is.

A szervezők hangsúlyozták, hogy a koncert teljes megvalósítása közösségi finanszírozásból történik, ezért továbbra is várják a támogatásokat, amelyek a technikai háttér – például a színpad, valamint a hang- és fénytechnika – biztosítását segítik – írja a portál.

A lineup azonban még mindig bővül: további neveket is ígérnek a szervezők.


Forrás: 82nullanulla.hu
Fotó: Hősök / Facebook

Kapcsolódó

Betelt a 44. LIDL Balaton-átúszás klasszikus távja

Már nem lehet nevezni, mert hetekkel a rajt előtt betelt a 10 500 fős limit a 44. Lidl Balaton-átúszás 5,2
Elolvasom

Megszületett az ítélet Balatonalmádi egykori polgármesterének ügyében, aki rejtett kamerával figyelte meg a jegyzőt

Az eszköz 2025 márciusának végéig folyamatosan rögzítette az irodában történt eseményeket. - - A Veszp
Elolvasom

Szenved a szőlő: már most látszik, hogyan írja át a klímaváltozás a magyar bor jövőjét

Klár Máté videóriportja magyar borászok és kutatók megszólalásain keresztül mutatja meg, hogyan gyorsul fel
Elolvasom