Belehalt a sérüléseibe egy fesztiválozó, aki beugrott a tűzbe Ozorán

A legvalószínűbb magyarázat az esetre jelenleg az öngyilkossági kísérlet.

Egy résztvevő égési sérüléseket szenvedett az Ozora Fesztiválon, amikbe belehalt a kórházban – erősítette meg a Telex információit a Budapesti Rendőr-főkapitányság.

A portál értesülése szerint egy külföldi fesztiválozó a tábortűzben égett meg. Ezt a Fejér Vármegyei Rendőr-főkapitányság is megerősítette és hozzátették, hogy a baleset körülményeit a rendőrség még vizsgálja. A BRFK szerint bűncselekmény gyanúja nem merült fel – írja a telex.hu.

Az esettel kapcsolatban küldtek kérdéseket a szervezőknek is. Válaszukban azt írták, hogy egy Szingapúrból érkezett vendég kísérelt meg öngyilkosságot a tűzbe ugrással, mentésére perceken belül megérkeztek a biztonsági- és mentős kollégák. A szervezők őszinte részvétüket fejezték ki a hozzátartozóknak.

„Napokig küzdöttek az életéért az orvosok, de sajnos nem tudták megmenteni. A tűz körül 2 méteres vaskerítés van, azon képtelenség véletlenül beesni, de még bemászni is szinte lehetetlen” – írták. Hozzátették, hogy korábban, több mint tíz évvel ezelőtt is történt egy hasonló eset a fesztiválon, de akkor sikerült megmenteni a tűzbe ugró életét. A tűz körüli kerítést rögtön ezután építették.


Forrás: Telex

Kapcsolódó

Rendőrkézen a fonyódi piac szarkája

A 60-as éveiben járó pécsi lakost egy civil ruhás kopó buktatta le. - - Egy pécsi férfi élettársával é
Elolvasom

Miseruha kiállítás nyílik a balatonfüredi Esterházy-kastélyban

A nem mindennapi tárlat pünkösd vasárnap kezdődik. - - Idén június 8-án ünnepli a keresztény világ a
Elolvasom

Kecskesajtos kreáció lett idén a Balaton fagyija

A veszprémi Füge Fagyiudvar és Kávézó Mekkóstollak nevű, rozmaringos, sült- és sósmandulával, kecskesajtból
Elolvasom