Betörték az új keszthelyi polgármester autójának szélvédőjét, a kereket kilyugatták

Betörték az új keszthelyi polgármester autójának szélvédőjét, a kereket kilyugatták

Az esetről maga dr. Tóth Gergely számolt be a közösségi oldalán.

Dr. Tóth Gergely azt írta, az utcán parkoló gépkocsi hátsó szélvédőjét betörték, egyik gumiját leeresztették – olvasható a tvkeszthely.hu cikkében.

Az udvaron parkoló másik kerekében pedig egy facsavart találtak. Az eset csütörtök éjjel történt. A polgármester értetlenül áll az eset előtt. Bejegyzésében azt írja: “Úgy látszik, sajnálatos módon van akinek más elképzelése van a szelíd fejlődésről… Avagy szintet lépett Keszthelyen a ‘kulturált’ politikai párbeszéd. Külföldi spindiktatúrák tapasztalatai azt mutatják, hogy az Interneten való gyűlöletbeszéd előkészíti a talajt a valódi erőszakra. Azon dolgozunk, hogy nálunk ez ne legyen így!” – zárja írását Keszthely első embere, aki feljelentést tett az eset miatt. 

Forrás: tvkeszthely.hu
Fotó: tvkeszthely.hu

Kapcsolódó

Így lehet könnyebb a nyári kánikula kisbabával

A nyári időszak csodálatos - mindannyian élvezzük a napsütést, a strandolást, a nyaralást és a szabadtéri k
Elolvasom

A főzés csak akkor lesz élmény, ha minden kellék adott hozzá

Kevés jobb szabadidős program létezik annál, mint amikor saját kezűleg készítünk valamilyen finomságot a ko
Elolvasom

Nem minden nitril kesztyű egyforma – mutatjuk, milyen típusok léteznek!

A szabadidőnkben nem mindig csak szórakozással telik az idő: sokszor előfordul, hogy például ház körüli mun
Elolvasom