Bordélyházat számoltak fel a rendőrök Keszthelyen

A zalai nyomozók prostitúció elősegítésének megalapozott gyanúja miatt indítottak eljárást egy férfi és egy nő ellen – írja a police.hu.

A nyomozás adatai szerint egy 49 éves gyenesdiási férfi évek óta bérelt egy keszthelyi ingatlant, ahol éjszakai klubot működtetett. A szórakozóhelyhez tartozó helyiségekben a bárban dolgozó női alkalmazottak pénzért nyújtottak szexuális szolgáltatást férfiaknak. A bevételt a prostituáltak a pultban dolgozó 28 éves nőnek adták le, aki annak egy részét továbbította az üzemeltetőnek.

A Zala Megyei Rendőr-főkapitányság nyomozói 2022. december 16-án a hajnali órákban rajtaütésszerű ellenőrzést tartottak a bordélyházban. A prostitúció elősegítése bűntett elkövetésével megalapozottan gyanúsítható mindkét személyt előállították, és gyanúsítottként hallgatták ki őket – közölte a Zala Megyei Rendőr-főkapitányság.

Forrás: hirbalaton.hu

Kapcsolódó

240 tűzoltói beavatkozás történt szilveszterkor

Az év utolsó napján országszerte 240 helyszínre riasztották a tűzoltókat, 123 esetben tűz miatt, 117 alka
Elolvasom

Meghalt Tarr Béla

Életének hetvenegyedik évében, kedden meghalt Tarr Béla Kossuth- és Balázs Béla-díjas filmrendező, többek k
Elolvasom

3823 esetnél nyújtottak segítséget a mentők szilveszterkor

A mentők szilveszterkor 3823 esetnél nyújtottak segítséget, az orvosi ügyeleteken 1783 beteg kapott ellátá
Elolvasom