Borongós húsvétot hoz a hosszú hétvége

Borongós húsvétot hoz a hosszú hétvége

Pénteken több helyen kialakulhat eső, helyenként havas eső. Többfelé élénk, néhol erős lehet az északnyugati szél. Hajnalban -3 és +3 fok közötti minimumokra van kilátás. Napközben 3 és 12 fok között alakulhat a csúcshőmérséklet.

Szombaton a felhős, borongós időben többfelé várható eső, zápor. Már csak néhol lehet élénk a szél. Enyhébb lesz a reggel, napközben pedig 5-9 fok valószínű.

Húsvét napjain többfelé takarhatják felhők a napot, de már naposabb tájakkal is találkozhatunk. Helyenként eső, zápor előfordulhat. Hétfőn többfelé élénk, erős lehet az északias szél. Vasárnap 8 és 13, hétfőn 11 és 17 fok között alakulhat a legmagasabb hőmérséklet.

A víz hőmérséklete 7 fokos.

Forrás: idokep.hu

Kapcsolódó

Miért lényeges már egészen kicsi korban foglalkozni a szájhigiéniával?

A szájápolás a mindennapok természetes része, mégis sokféleképpen gondolkodunk róla. Van, akinél szigorú r
Elolvasom

Gyémánt kiválasztása az eljegyzési gyűrűhöz

Az eljegyzés előtti egyik legfontosabb teendő a tökéletes gyűrű megtalálása, éppen ezért érdemes alaposan u
Elolvasom

Az ISOBUS technológia előnyei a modern mezőgazdaságban

A mai mezőgazdaság folyamatai elképzelhetetlenek a legkorszerűbb technológiák használata nélkül. Egyre több
Elolvasom