Borús hétvégi időjárásra számíthatunk

Borús hétvégi időjárásra számíthatunk

Pénteken felhős, borongós időre van kilátás, estig egyre nagyobb területen eredhet el az eső. A reggelre képződő pára, köd helyenként tartósabban is megmaradhat. Csak néhol élénkülhet meg a szél. Délután 4 és 10 fok között alakulhat a hőmérséklet.

Szombaton a ködös, borongós reggelt követően több helyen eshet, de nagy mennyiségű csapadék sehol nem várható. A legmagasabb hőmérséklet 3-10 fok között alakul. 

Vasárnap is még sok lesz a felhő, időnként a szél is feltámadhat. Rövid napsütéses időszakok a nap második felében lehetnek. 5-10 fok valószínű.

Forrás: idokep.hu

Kapcsolódó

Nyaralás, felújítás, váratlan kiadás – jól jön, ha van B-terv

Az életben bármennyire is szeretnénk mindent előre megtervezni, mindig felbukkanhatnak olyan helyzetek, ame
Elolvasom

6 tipp, hogy minden este minivakáció legyen

A mindennapi rohanásban gyakran azt érezzük, hogy nincs időnk kiszakadni a mókuskerékből. Pedig nem feltétl
Elolvasom

Napfény, élmények – és közben pénzkeresés? Igen!

A nyár sokunk számára a pihenésről, a barátokkal töltött időről és az új élmények hajszolásáról szól: legye
Elolvasom