Családi nyaralás fordult bántalmazásba Balatonberényben

A feleségét bántalmazta a közös nyaralás alkalmával egy szegedi férfi, amiért őrizetbe vették a marcali rendőrök kedd éjjel – tájékoztatott a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság.

Az ügy adatai alapján egy szegedi házaspár nyaralni érkezett Balatonberénybe, ahol 2021. szeptember 14-én éjszaka, a férj egy előzetes szóváltást követően a földre lökte, majd ütlegelni kezdte felesége fejét. Az adatgyűjtés során a nyomozók megállapították, hogy nem elszigetelt esetről van szó, a házastársak együttélése során a 40 éves férfi korábban már többször is tettleg bántalmazta a szintén 40 éves párját.

Az egyenruhások a feltételezett elkövetőt a helyszínen elfogták és előállították a Marcali Rendőrkapitányságra, ahol őrizetbe vétele mellett kapcsolati erőszak megalapozott gyanúja miatt hallgatták ki, majd letartóztatásának indítványozását terjesztették elő.



Kapcsolódó

Kedd éjfélig van érvényben a másodfokú hőségriadó

Ez a szezon első valódi hőhulláma. - - Másodfokú hőségriasztást rendelt el az országos tisztifőorvos j
Elolvasom

Illegális cannabis-kertészetet számoltak fel a rendőrök Nagykanizsán

A Nagykanizsai Rendőrkapitányság befejezte a nyomozást azzal a férfival szemben, aki otthonában cannabist n
Elolvasom

Folyosón nevelt vadkendert egy keszthelyi férfi

A keszthelyi rendőrök egy helyi férfit hallgattak ki gyanúsítottként, aki otthonában árult kábítószert - ír
Elolvasom