Délután már enyhülhet a szélvihar

A délutáni óráktól mérséklődik a viharos erejű szél – adta ki a tájékoztatást az Országos Meteorológiai Szolgálat. Tegnap Borsod-Abaúj-Zemplén, Szabolcs-Szatmár-Bereg és Hajdú-Bihar kivételével minden megyében elsőfokú figyelmeztetés volt érvényben.

Azt írták: kedden ismét lehetnek 70 kilométer/óra körüli széllökések az Észak-Dunántúlon és a középső országrészben. A légmozgás kedd délutántól mérséklődik – írta a meteorológiai szolgálat.

Keddre Budapestre, Pest, Bács-Kiskun, Fejér, Győr-Moson-Sopron, Komárom-Esztergom és Veszprém megyére adtak ki szintén elsőfokú figyelmeztetést.


Forrás: MTI

Kapcsolódó

Bekerült az Arácsi Tájház a balatonfüredi értéktárba

A tájházat 2022-ben újították fel teljeskörűen. - - Az Arácsi Tájház bekerült a balatonfüredi értéktá
Elolvasom

Embereket fenyegettek Hajmáskéren

A lakótelepen randalírozó elkövetők a polgárőrökkel is összetűzésbe kerültek - írja a police.hu. - - Á
Elolvasom

Pizzériába és nyaralóba is betört egy férfi Badacsonytomajon

A tapolcai rendőrök kezdeményezték az 50 éves férfi letartóztatását - adta közre a police.hu. - - A Ta
Elolvasom