Egy pécsi férfi tört be a templomba Balatonszárszón

Egy pécsi férfi tört be a templomba Balatonszárszón

Egy lemezszekrényt felfeszítve több mint 60.000 forint készpénzt tulajdonított el egy betörő egy balatonszárszói templomból két hete – adta közre a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság.

A betörőt, egy 56 éves pécsi férfit a múlt héten elfogták.

A pécsi férfi a hívek összegyűjtött adományait vitte el az imaházból. A rendőrök az adatgyűjtés során azonosították a feltételezett elkövetőt. Autójára körözést adtak ki, a pécsi körzeti megbízottak 2021. szeptember 28-án este ez alapján fogták el az 56 éves helyi lakost.

A siófoki nyomozók lopás bűntett megalapozott gyanúja miatt hallgatták ki a férfit, aki beismerte a bűncselekmény elkövetését.


Fotó: police.hu

Kapcsolódó

Bakancslistás helyek a Balaton körül – Árpád-kori kerektemplom, Kallósd

A Zalaszentgróti járásban, a Zala folyó egyik mellékága mentén fekvő Kallósd népessége a száz főt sem éri e
Elolvasom

A Balaton-parti luxusépítkezéseknek ment neki a parlament új házelnöke

Forsthoffer Ágnes, az Országgyűlés elnöke szerint a közérdeket fogják képviselni az ügyben. - - Mielőb
Elolvasom

150 millióért kelt el Vaszary János festménye

A kaposvári születésű művészóriás alkotása a kikiáltási ár duplájáért talált gazdára. - - Hosszas lici
Elolvasom