Elhalasztották a szombati 39. Lidl Balaton-átúszást

Elhalasztották a szombati 39. Lidl Balaton-átúszást

A várható kedvezőtlen időjárási körülmények miatt elhalasztották a szombatra tervezett 39. Lidl Balaton-átúszást.

A szervezők csütörtöki közleménye szerint a döntést az Országos Meteorológiai Szolgálat siófoki obszervatóriumának időjárás előrejelzése alapján, a Balatoni Vízirendészet parancsnokának egyetértésével hozták meg, miután bizonytalan és várhatóan gyakran szeles időjárás várható.

A tervek szerint a Révfülöp és Balatonboglár között sorra kerülő eseményt egy héttel később, augusztus 7-én, szombaton rendezik meg.

A megrendezésről a szervezőbizottság augusztus 5-én, csütörtökön kora délután hoz döntést az aktuális meteorológiai előrejelzések alapján.

Forrás: mti.hu
Fotó: balaton-atuszas.hu

Kapcsolódó

150 millióért kelt el Vaszary János festménye

A kaposvári születésű művészóriás alkotása a kikiáltási ár duplájáért talált gazdára. - - Hosszas lici
Elolvasom

A Művészetek Völgye Eventex Sustainability díjat nyert

Nemzetközi elismerésben részesült a Művészetek Völgye: az ország legnagyobb összművészeti fesztiválja elnye
Elolvasom

Krisna-völgy: ahol az együttérzés és a fenntarthatóság kéz a kézben jár

Somogyvámos határában, a természet ölelésében működik Közép-Európa egyik különleges ökofaluja, Krisna-völgy
Elolvasom