Elmarad a Süllőfesztivál Szigligeten

Sajnos idén is elmarad a Süllőfesztivál a Szigligeti Turisztikai Egyesület döntése alapján, akik a közösségi oldalukon jelentették be a rossz hírt.

A szervezők közleményükben úgy fogalmaznak: amikor májusban kihirdették az idei Szigligeti Süllőfesztivál időpontját, bíztak abban, hogy a korábbi évekhez hasonlóan korlátozások nélkül rendezhetik meg ezt az eseményt. A jelenleg érvényben lévő jogszabályok szerint az 500 főnél nagyobb rendezvényeket csak védettségi kártyával rendelkező vendégek látogathatják.

A Süllőfesztivál szellemiségével és hangulatával nem fér össze a látogatók ellenőrzése, ezért döntöttek úgy, hogy az idei évben sem rendezik meg a programot.




Forrás: hirbalaton.hu

Kapcsolódó

Zenével tölti meg a Balatont és környékét a MOL Nagyon Balaton programsorozata

Világsztárok, több száz koncert és kulturális program várja idén nyáron a Balatonhoz érkező hazai és külföl
Elolvasom

Fenntarthatóság és kortárs művészet a 35. Művészetek Völgyében

A Művészetek Völgye Fesztivál és annak fő tulajdonosa, a Művészetek a Vidékfejlesztési Alapítvány a 35. jub
Elolvasom

Hivatalos edzőtáborok vezetik fel a veszprémi Tájfutó VB-t

Hivatalos edzőtáborok vezetik majd fel a tájékozódási futók jövő augusztusi világbajnokságát, amelyet Veszp
Elolvasom