Elveszett Lego darab miatt hívtak mentőt a Veszprém vármegyei szülők

Elveszett Lego darab miatt hívtak mentőt a Veszprém vármegyei szülők

Kalandos legózáson van túl egy Veszprém megyei család.

Rémült szülők kérték a mentők gyors segítségét múlt héten Veszprém Vármegyébe, mert úgy vélték 1 éves gyermekük lenyelhetett egy Lego darabot, írja Facebook-oldalán az Országos Mentőszolgálat.

A poszt szerint a gyermek nagy testvére apukájuk segítségével játszott az építőjátékkal, azonban a 3500 darabos vár megépítésében egy ponton elakadtak egyetlen hiányzó darabka miatt, amit sehol sem találtak.

A szülők nagyon megijedtek, hogy az éppen szundikáló kisebbik fiuk nyelhette le a játékot valamikor, így az életmentők segítségét kérték.

“Bajtársaink perceken belül helyszínre értek, ám mikor megkezdték volna a kisfiú vizsgálatát, mentőápoló bajtársunk rálépett éppen arra a darabkára, amit órákon keresztül hiába keresett mindenki. A mentők és a család is megkönnyebbültek, mivel ellátásra végül nem volt szükség”.



Forrás: 24.hu
Fotó: Országos Mentőszolgálat / Facebook

Kapcsolódó

Bakancslistás helyek a Balaton körül – Esterházy-mauzóleum és Szent Kereszt felmagasztalása templom, Ganna

A Pápa közelében és a Bitva-patak mentén fekvő Ganna már az Árpád-kor óta létező község. A falu leghíresebb
Elolvasom

Svájcban körözött férfit fogtak el Veszprémben

Nemzetközi elfogatóparancs volt érvényben a miskolci férfi ellen - tájékoztatott a police.hu. - - A Ve
Elolvasom

Hétvégén jönnek a Hamvas Napok Balatonfüreden

2026-ban sem maradhatnak el a balatonfüredi Hamvas Napok. A már-már legendás kulturális rendezvénysorozat
Elolvasom