Ezúttal Fonyódnál akadt horogra egy 33 kilós ponty

A héten újabb 30 kilogramm fölötti pontyot fogtak ki a Balatonból, majd a mérlegelés után visszaengedték – tudatta Facebook oldalán a Balatoni Halgazdálkodási Nonprofit Zrt. (BHN).

Mint írják:

“Polyák Máté Horgásztársunk, ma hajnalban a nyugati medence déli partján, Fonyód-Bélatelep térségében csalta horogvégre a képeken látható rekordlistás pontyot. A csodálatos töves pontos súlya kereken 33 kg volt a halőri hitelesítés során. Máténak gratulálunk az új egyéni rekordjához és további kapásokat kívánunk neki a jelenleg is zajló túrája során. A segítőknek ez úton is köszönjük a közreműködést! A visszaengedés pillanatait a poszt alatt kommentben tudjátok megtekinteni!


Forrás: Balatoni Hal / hirbalaton.hu

Kapcsolódó

Újabb droghálózatot számoltak fel Somogyban

A Somogy Vármegyei Rendőr-főkapitányság nyomozói 11 Büntetés-végrehajtási Intézet és 12 vármegyei rendőrfők
Elolvasom

Somogyi orvvadászok rendőrkézen

A Barcsi Rendőrkapitányság nyomozói a Terrorelhárítási Központ munkatársainak segítségével június 18-án elf
Elolvasom

Egy napig ingyen használhatják az Annagora Aquaparkot a balatonfürediek

A város lakóinak szombaton díjmentes lesz a belépés. - - Június 27-én, szombaton ingyenes nyílt napot
Elolvasom