Gyilkosság történt egy veszprémi gyár területén

Gyilkosság történt egy veszprémi gyár területén

Halálosan megsebesítettek egy nőt vasárnap hajnalban egy veszprémi gyár öltözőjében. A gyanúsított egy közeli buszmegállóból került elő – közölte a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság ügyeletes szóvivője az MTI-vel.

Bartók Judit tájékoztatása szerint a rendőrségre vasárnap reggel 6 óra után érkezett bejelentés arról, hogy egy veszprémi gyár öltözőjében több késszúrással megsebesítettek egy nőt. A mentők a 45 éves nő életét már nem tudták megmenteni – tette hozzá.

A bűncselekmény elkövetésével gyanúsítható 25 éves férfit a gyártól – a munkahelyétől – nem messze, egy helyi buszmegállóban fogták el a rendőrök. A gyanúsítottat előállították, tart a helyszíni szemle és a nyomozás – jelezte a szóvivő.



Forrás: MTI
Fotó: Pexels

Kapcsolódó

Elindul Magyarország első hop-on hop-off borbusza a Balatonon

Az idei nyár egészen új perspektívába helyezi a Balaton északi partját. Útjára indul a 46° Balaton Borbusz
Elolvasom

Bakancslistás helyek a Balaton körül – Árpád-kori kerektemplom, Kallósd

A Zalaszentgróti járásban, a Zala folyó egyik mellékága mentén fekvő Kallósd népessége a száz főt sem éri e
Elolvasom

A Balaton-parti luxusépítkezéseknek ment neki a parlament új házelnöke

Forsthoffer Ágnes, az Országgyűlés elnöke szerint a közérdeket fogják képviselni az ügyben. - - Mielőb
Elolvasom