Hétfőtől az iskolák is bezárnak mindenhol

Az új oktatási rendet a közösségi médiában jelentette be Orbán Viktor kormányfő péntek este.
Az oktatásért felelős akciócsoport javaslatait elfogadva március 16-tól kezdve tantermen kívüli digitális munkarendben folytatódik az oktatás: a tanulók nem látogathatják az oktatási intézményeket, a tanárok pedig a saját és az iskola digitális eszközeiket használva folytatják a tanítást.

Kapcsolódó

Illegális cannabis-kertészetet számoltak fel a rendőrök Nagykanizsán

A Nagykanizsai Rendőrkapitányság befejezte a nyomozást azzal a férfival szemben, aki otthonában cannabist n
Elolvasom

Folyosón nevelt vadkendert egy keszthelyi férfi

A keszthelyi rendőrök egy helyi férfit hallgattak ki gyanúsítottként, aki otthonában árult kábítószert - ír
Elolvasom

Embercsempész akadt rendőrkézre Somogyban

Egy román állampolgár öt illegális migránst akart Nyugat-Európába szállítani - írja a police.hu. - - A
Elolvasom