Horogra akadt a valaha mért harmadik legnagyobb balatoni ponty

Gigászi pontyfogásáról számolt be a Balatoni Halgazdálkodási Nonprofit Kft. A 30,2 kg-os óriást Balatonszepezdnél cserkészte be egy szerencsés horgász – írja az agroinform.hu.

Garai Péter horgára akadt, akinek csónakját sokáig forgatta az óriás tükörponty, mielőtt a horgász sikeresen megszákolta.

A Balatonszepezdnél kifogott gyönyörű példány a Pecaverzum horgászati híroldal szerint minden bizonnyal minden idők harmadik legnagyobb balatoni pontya.



Kapcsolódó

Megéhezett: egy veszprémi szendvicsezőbe tört be egy részeg férfi

Ittas mámorban tört be az egyik veszprémi falatozóba egy férfi július első éjszakáján. - - A rendőrség
Elolvasom

Idén nyáron is tanszereket gyűjt a Magyar Református Szeretetszolgálat

A Magyar Református Szeretetszolgálat idén is meghirdeti a "Radírozzuk ki a különbségeket" elnevezésű tansz
Elolvasom

Balaton-átúszás: különleges intézkedések az alacsony vízállás miatt

A tó alacsony vízállása az úszás élményét egyáltalán nem befolyásolja a szervezők szerint a július 18-ai 44
Elolvasom