Illegális zártkörű pókerpartit számoltak fel a rendőrök Veszprémben

Nyolc személyt előállítottak a veszprémi rendőrök – írja a police.hu.

Egy veszprémi sörözőben csaptak le 2025. március 14-én késő este a Veszprém vármegyei rendőrök, ugyanis ott tiltott szerencsejáték folyt hónapok óta.

Az engedély nélkül folytatott partikat a résztvevők pénzben játszották, melyek lebonyolításában az elfogott 45 éves balatonalmádi nő vett részt. Ezen túl pedig osztóként is tevékenykedett, biztosította a játékokhoz a kártyákat, zsetonokat, sőt a beváltásokat, a játékosoktól az összegek összeszedését és a végén az elszámolást is ő intézte. 

A söröző tulajdonosát, az 59 éves veszprémi férfit szintén elfogták a rendőrök, ugyanis ő biztosította rendszeresen a helyszínt ismerőseinek a pénzben játszott pókerpartikhoz.

A nyomozók közel 1 millió forint készpénzt találtak az elszámolást végző nőnél, melyet lefoglaltak.

Mindkettőjüket kihallgatták, ellenük tiltott szerencsejáték szervezése bűntett miatt folyik a nyomozás.


Kapcsolódó

Csatornába szorult kismacskát mentettek a Tűzoltók Révfülöpön

A sikeres mentésről a Facebook oldalukon tudósítottak a Katasztrófavédelem munkatársai. - - A badacso
Elolvasom

Kedd éjfélig van érvényben a másodfokú hőségriadó

Ez a szezon első valódi hőhulláma. - - Másodfokú hőségriasztást rendelt el az országos tisztifőorvos j
Elolvasom

Illegális cannabis-kertészetet számoltak fel a rendőrök Nagykanizsán

A Nagykanizsai Rendőrkapitányság befejezte a nyomozást azzal a férfival szemben, aki otthonában cannabist n
Elolvasom