Ismét kinyitnak a pincék Balatongyörökön

2020-ban is kinyitnak a balatongyöröki pincék és velük a lehetőség is a finomabbnál finomabb balatoni borok kóstolására és egy családi kisvonatozásra a Becehegyen!

A Szépkilátói büfésornál található kiinduló ponton lehet megvásárolni a kóstolópoharat 14.00 órától, ami egyrészt a dottó kisvonaton való utazásra jogosítja fel tulajdonosát – ami körmenetben közlekedik a pincék és az állomáshelyek között -, másrészt ezzel a pohárral lehet végigkóstolni a programban résztvevő pincék kínálatát. A jó borhoz természetesen zsíros kenyér, pogácsa is dukál mindenhol.

A kóstolópoharak ára 2000 Ft/db, melyek korlátozott mennyiségben állnak rendelkezésre, a készlet erejéig kaphatók!

A program ideje alatt környékbeli árusok kínálják finomabbnál finomabb kézműves portékájukat a Szépkilátónál.

A dottó menetrendje:

14.15 órától a keszthelyi Pavilonsortól indul a dottó, Gyenesdiáson és Vonyarcvashegyen minden buszmegállóban felszállási lehetőséget biztosít. Menetjegy a sofőrnél váltható, melynek díja 1.000 Ft/fő.

Balatongyörökön a program ideje alatt 15-19 óra között fél óránként közlekedik a Szépkilátói büfésor és a Becehegyi kápolna között.
Indulás a Szépkilátói büfésortól: 15.00, 16.00, 17.00, 18.00
Indulás a Becehegyi kápolnától: 15.30, 16.30, 17.30, 18.30

Finom borok, páratlan panoráma, kihagyhatatlan élmény és remek hangulat! Ezt garantálják a szervezők.


Kapcsolódó

Jelentős károkat okoztak az áprilisi fagyok

Az áprilisi fagyok jelentős károkat okoztak számos gyümölcsösben. A gazdálkodók számára az agrár-kárenyhít
Elolvasom

Késsel fenyegetőzött egy siófoki férfi

A siófoki rendőrök zaklatás miatt indítottak eljárást - számolt be a police.hu. - - Az eset április 8-
Elolvasom

Rekordszámú látogató és badacsonyi sikerek a New Yorkban

A Badacsonyi borvidék színe-java egy emberként megmozdulva 2025. április 5-én ismét Budapest egyik legimpoz
Elolvasom