Jégdiszkóval és bábszínházzal jelentkezik a Téli GyárKert Veszprémben

A népszerű koncerthelyszín grandiózus téli programdömpinggel tért vissza.

December 13-án, pénteken kezdődött és egészen a januári zárásig minden hétvégére szerveznek valamilyen szórakoztató, interaktív programot a Téli GyárKertbe, kicsiknek és nagyoknak egyaránt – számolt be a vehir.hu.

Mikulás napján nyitotta meg a kapuit a Téli GyárKert, ahová az üzemeltető Veszprém 2030 Kft. munkatársai idén korcsolya- és szánkópályát álmodtak meg, a helyi vendéglátósok pedig a télnek megfelelően alakították át a kínálatukat.

A szervezőmunka viszont nem állt meg a Gyárkert újbóli megnyitásával. Rögtön a második hétvégén már újabb programokat hirdettek meg, kihasználva a rendezvényhelyszín sokoldalúságát.

A szervezők tervei szerint egészen 2025. január 11-ig minden hétvégén és péntekenként szerveznek majd jégdiszkókat, ahol valamelyik veszprémi DJ forgatja majd a lemezeket. Ugyanígy a Kabóca Bábszínház előadásaival is lehet majd találkozni, de a tervek közt vannak különböző tematikájú workshopok is.


Forrás: vehir.hu

Kapcsolódó

Tűzhelyen hagyott papír gyulladt meg egy várpalotai lakásban

Indukciós főzőlapon maradt papír gyulladt meg egy várpalotai lakásban múlt szerdán koraeste - közölte a Ves
Elolvasom

Hamarosan kezdődik a 14. Paloznaki Jazzpiknik

Augusztus 6. és 8. között Paloznak ismét a Balaton zenei fővárosává válik: jön a 14. Jazzpiknik, a nyár kih
Elolvasom

Tihanyban is rendeznek OrgonaPont koncerteket

Országszerte tizenkilenc városban, többek között Pécsett, Esztergomban és Tihanyban várják az érdeklődőket
Elolvasom