Kartondobozzal takarta az arcát miközben kirabolta a siófoki éttermet

Vádat emeltek egy férfi ellen, aki több mint 5 millió forintot lopott el egy siófoki étterem széfjéből tavaly októberben – tájékoztatta a Somogy Vármegyei Főügyészség hétfőn az MTI-t.

A közlemény szerint a negyvenes éveiben járó budapesti férfi korábban villanyszerelőként dolgozott a helyi plázában üzemelő vendéglátóhelyen. Munkája során megtudta az irodai széf kódját, majd egy este, az étterem zárása után, a hátsó bejáraton bement az épületbe, ahol a vendéglátóhely működik. Az éttermet – ahol már nem tartózkodott senki – a nyitott tűzzáró ajtón keresztül közelítette meg.

Bár a vádlott egy nagy kartondobozzal igyekezett eltakarni az arcát, az egyik kamera felvétele alapján sikerült beazonosítani, majd később elfogni. A sértett kára nem térült meg.


Forrás: MTI

Kapcsolódó

Egy napig ingyen használhatják az Annagora Aquaparkot a balatonfürediek

A város lakóinak szombaton díjmentes lesz a belépés. - - Június 27-én, szombaton ingyenes nyílt napot
Elolvasom

Csatornába szorult kismacskát mentettek a Tűzoltók Révfülöpön

A sikeres mentésről a Facebook oldalukon tudósítottak a Katasztrófavédelem munkatársai. - - A badacso
Elolvasom

Kedd éjfélig van érvényben a másodfokú hőségriadó

Ez a szezon első valódi hőhulláma. - - Másodfokú hőségriasztást rendelt el az országos tisztifőorvos j
Elolvasom