Ki kellett menteni egy férfit a vízből Keszthelyen

Vízbe esett Keszthelyen, a hajóállomáson egy férfi, akinek először a járókelők próbáltak segíteni, ám a móló adottságai miatt ez nem volt lehetséges. Így a mentőszolgálat szakemberei húzták ki a bajba jutott személyt – tájékoztatott a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság.

A Balatoni Vízirendészeti Rendőrkapitányság ügyeletére 2020. november 3-án 18 óra 21 perckor érkezett a bejelentés arról, hogy a keszthelyi hajóállomáson valaki a vízbe esett.

A helyszínre érkező vízirendőrök végül a katasztrófavédőkkel közösen mentették ki a vízből a bajba jutottat, majd átadták a mentőknek, akik kórházba vitték.

A Balatoni Vízirendészeti Rendőrkapitányság felhívja a figyelmet, hogy amennyiben a Balaton vízfelületén bajba kerülnek vagy bajba jutott személyt, személyeket észlelnek, tegyenek bejelentést az ingyenesen hívható 1817-es segélyhívó telefonszámon!



Forrás: hirbalaton.hu

Kapcsolódó

369 tő cannabist foglaltak le a rendőrök Zalában

A DELTA Program keretében újabb drogbiznisz végére tettek pontot a zalaegerszegi rendőrök. Ezúttal egy bez
Elolvasom

Közösségi irodát hozott létre az Iparkamara Veszprémben

A kezdeményezés Veszprém üzleti életét hivatott egy közös fókuszpontba terelni. - - A Veszprém Vármegy
Elolvasom

Újra magyarországi utakon a Google Utcakép autói

Május 6-tól ismét magyar utakon járnak a Google Street View, azaz a Google Utcakép autói, hogy a legfrisseb
Elolvasom