Kiégett egy kamion az M7-esen, a bámészkodók miatt egy rabszállító is ütközött

Kiégett egy román rendszámú kamion az M7-esen szerdán, a bámészkodók miatt egy rabszállító is ütközött.

Az Útinform a honlapján azt írta: az M7-es autópályán, Érd térségében kigyulladt egy kamion, majd szinte ugyanott két autó koccant össze a bámészkodók miatt.
    

A büntetés-végrehajtás a honlapján közölte: a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Büntetés-végrehajtási Intézet egyik rabszállítója szenvedett balesetet. Az elsődleges adatok szerint a jármű utasai közül két fogvatartott megsérült, őket az Országos Mentőszolgálat munkatársai látják el.
    

A fogvatartottak tovább szállítására a Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnoksága megtette a szükséges intézkedéseket  – írták.
    

A Útinform tudatta: a forgalom mindkét irányba lelassult, már az M0-s autóútról is csak lassabban lehet ráhajtani az M7-esre a Balaton felé. A 20-as kilométernél a főváros felé tartó oldalon csak a leállósáv használható.

Forrás: mti.hu

Kapcsolódó

Megkéselte felesége két unokatestvérét egy férfi Somogyban

A Somogy Vármegyei Főügyészség életveszélyt okozó testi sértés bűntette miatt emelt vádat azzal a húszas év
Elolvasom

11 tő marihuánát találtak a rendőrök egy hernyéki ház udvarán

A lenti rendőrök elfogtak egy marihuánatermesztéssel gyanúsított férfit - írja a police.hu. - - Június
Elolvasom

Augusztustól Siemens mozdonyokkal jár a balatoni InterCity

Jövő év végéig összesen 100 korszerű mozdonnyal bővül a MÁV személyszállítási flottája, ebből már 30 megér
Elolvasom