Megindult Ördög Nóráék új kisboltjának építkezése

Facebook-bejegyzésben jelentette be Ördög Nóra és Nánási Pál, hogy a tegnapi nap folyamán kezdődtek meg az építési munkálatok a Nekem a Balaton új inkarnációjának helyén – tájékoztatott a penzcentrum.hu.

A poszt tanúsága szerint megkezdődött Ördög Nóráék új boltjának, az elköltöztetett Nekem a Balaton nevet viselő kisbolt építkezési munkálata. Mint ismeretes, a páros elhagyni kényszerült az régi, balatonakarattyai helyszínt a folyamatos lakói zúgolódás miatt. Most viszont új boltot létesítenek, a régitől alig 10 perc gyalogsétára az akarattyai körforgalomnál, az egykori gokart-pályánál.


Kapcsolódó

Kaposvári besurranó áll ismét bíróság elé

A Kaposvári Járási Ügyészség kifosztás bűntettének kísérlete és más bűncselekmények miatt emelt vádat egy n
Elolvasom

15 darab szalámit próbált lopni egy kaposvári tolvaj, majd összeverekedett a biztonsági őrrel

A Kaposvári Járási Ügyészség rablás bűntette miatt emelt vádat azzal a férfival szemben, aki – a vád szerin
Elolvasom

Újabb droghálózatot számoltak fel Somogyban

A Somogy Vármegyei Rendőr-főkapitányság nyomozói 11 Büntetés-végrehajtási Intézet és 12 vármegyei rendőrfők
Elolvasom