Nyolc gépkocsi ütközött az M7-es autópályán Balatonboglárnál

Ismét járható az M7-es autópálya somogyi szakasza, ahol hétfőn késő délután nyolc gépjármű ütközött össze Balatonboglár térségében, ezért a sztráda Budapestre vezető szakaszát lezárták.

A tegnapi baleset az autópálya 141-es kilométerénél történt.

Óvári Timót, a Somogy Vármegyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság helyettes szóvivője az MTI megkeresésére elmondta, hogy a műszaki mentést a siófoki hivatásos és a balatonboglári önkormányzati tűzoltók bevonásával végezték.

Az Útinform a honlapján azt írta: a 143-as jelű Lengyeltóti/Balatonboglár csomópontban a rendőrök leterelték a Budapest felé tartó forgalmat.

Az Országos Mentőszolgálat az MTI megkeresésére közölte: a helyszínre több mentőegységet és két mentőhelikoptert is riasztottak, a mentősök végül két embert vittek könnyebb sérülésekkel mentőautóval kórházba.


Kapcsolódó

Balatoni ingatlancsalók ölték meg az egyik strómanjukat

A rendőrök az eljárás során 24 főt hallgattak ki gyanúsítottként - adta közre a police.hu. - - A Veszp
Elolvasom

Miniévad a veszprémi Kabóca Bábszínházban – három nap, tizenegy előadás

A veszprémi Kabóca Bábszínház 2024 elején új lendületet vett: megújult arculattal, friss művészeti koncepc
Elolvasom

Összeállt a Kultkikötő jubileumi évada

Idén különleges évadot ünnepel a Kultkikötő. A szervezőcsapat 20 éve hívja életre a balatoni nyarak felejt
Elolvasom