Őrjöngve balhézott egy bedrogozott férfi Fonyódon

A férfi agresszív viselkedésével hívta fel magára a figyelmet a fonyódi vasútállomáson – írja a police.hu.

Az eljárás adatai alapján egy 43 éves karakószörcsöki lakos 2022. június 28-án 7 óra 15 perc körül a fonyódi vasútállomáson szidalmazta, leköpte, lökdöste és megrángatta ismerősét. A férfi kihívóan közösségellenes, erőszakos cselekménye alkalmas volt arra, hogy a peronon tartózkodókban megbotránkozást, riadalmat keltsen. A rendőrök az agresszort előállították a Fonyódi Rendőrkapitányságra, ahol a vele szemben alkalmazott kábítószergyorsteszt THC-ra és AMP-re is pozitív értéket jelzett. A nyomozók a férfi ellen kábítószer birtoklása és garázdaság vétség elkövetésének gyanúja miatt indítottak eljárást, bűnügyi őrizetbe vették, majd a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság fogdájába vitték. 



Kapcsolódó

Újabb droghálózatot számoltak fel Somogyban

A Somogy Vármegyei Rendőr-főkapitányság nyomozói 11 Büntetés-végrehajtási Intézet és 12 vármegyei rendőrfők
Elolvasom

Somogyi orvvadászok rendőrkézen

A Barcsi Rendőrkapitányság nyomozói a Terrorelhárítási Központ munkatársainak segítségével június 18-án elf
Elolvasom

Egy napig ingyen használhatják az Annagora Aquaparkot a balatonfürediek

A város lakóinak szombaton díjmentes lesz a belépés. - - Június 27-én, szombaton ingyenes nyílt napot
Elolvasom