Prémium víziblicikli premier volt a Kékszalagon

Prémium víziblicikli premier volt a Kékszalagon

Charlene monacói hercegné, Conor McGregor ketrecharcos és számos Forma-1-es pilóta is használja már azt a különleges vízisport eszközt, amely Magyarországon először a Kékszalag vitorlásverseny napjaiban mutatkozott be a nagyközönség előtt Balatonfüreden, a Tagore-sétányon.

Július 22. és 24. között bárki megtekinthette, sőt ki is próbálhatta a Schiller Water Bike S-1 névre keresztelt különleges vízibliciklit.

Az első napon, csütörtökön 18:00-tól egy kisebb versenyre is sor került, ahol klasszis magyar sportolók pattantak nyeregbe, hogy teszteljék az S-1-t és kiderítsék, melyikük gyorsabb vele. 

Kapcsolódó

Fűszag buktatott le egy sofőrt Somogyban

A Fonyódi Járási Ügyészség kábítószer birtoklásának bűntette és más bűncselekmény miatt nyújtott be vádirat
Elolvasom

3,8 milliárd forintot fordít az aranyszínű sárgaság megfékezésére az állam

A kormány 3,8 milliárd forintot fordít a szőlő aranyszínű sárgaság megfékezésére. Az intézkedéssor célja a
Elolvasom

Lopott bankkártyával vásárolt egy sümeg környéki férfi

A Tapolcai Rendőrkapitányság befejezte a 30 éves Sümeg környéki férfi ügyében folytatott vizsgálatot - írja
Elolvasom