Sokkoló! Holttest került elő egy siófoki parkolóból

Sokkoló! Holttest került elő egy siófoki parkolóból

A rendőrség szerint valószínűleg egy külföldi állampolgárról lehet szó.

A Siófoki Információk Facebook-oldal egy bejegyzésben tájékoztatott arról, hogy egy holttestet találtak péntek éjszaka a siófoki Batthyány utca egyik parkolójában. Információik szerint az autó már napok óta ott állhatott.

A járőrök lakossági bejelentésre érkeztek a helyszínre. Az illetékesek egyelőre több konkrétumot nem árultak el az eset kapcsán, későbbre ígértek tájékoztatást – írja az Index.

A Somogy Megyei Rendőr Főkapitányság tájékoztatása szerint, feltehetően egy külföldi állampolgárról van szó, mert egy külföldi rendszámú autóban ült. A rendőrök az idegenkezűséget kizárták, így a halálesetet közigazgatási eljárás keretében vizsgálják – olvasható a portálon.



Forrás: Index
Fotó: police.hu

Kapcsolódó

Baltával támadt párja szeretőjére egy férfi Zalában

A Zala Vármegyei Rendőr-főkapitányság befejezte a 36 éves eszteregnyei férfival szemben életveszélyt okozó
Elolvasom

Új kápolna épül Pécselyen

Az épület tervezésekor fontos támpontként szolgáltak a Balaton-felvidék szakrális hagyományai. - - Jan
Elolvasom

Bakancslistás helyek a Balaton körül – Építők kútja, Veszprém

A Stadion és az Egyetem utca sarka, Veszprém egyik legforgalmasabb kereszteződése, melynek Délnyugati csücs
Elolvasom