Sorozatbetörőt füleltek le a siófoki kopók

Egy 43 éves férfi ellen indítottak eljárást a siófoki rendőrség munkatársai.

A nyomozás adatai szerint az akkor még ismeretlen tettes 2023. januártól szeptemberig Siófokon, Balatonszárszón és Balatonföldváron összesen öt családi házba tört be, ahonnan különböző szerszámokat, műszaki cikkeket, kerékpárt tulajdonított el közel négymillió forint értékben, valamint az egyik ingatlanban félmilliós kárt okozott – írja a police.hu.

Az egyenruhások az adatgyűjtés során azonosították a feltételezett elkövetőt, aki 2023. szeptember 27-én elfogtak és Siófoki Rendőrkapitányságra állítottak elő.

A nyomozók a 43 éves ságvári lakost többrendbeli lopás bűntett elkövetése miatt hallgatták ki, aki a vallomása során beismerte a bűncselekmények elkövetését. A lakhelyén tartott házkutatás során az ellopott tárgyak egy része is előkerült.





Forrás: police.hu

Kapcsolódó

Balatoni Évadnyitó: több mint 150 hajó indult

Ünnepélyes vitorlabontóval és a Fifty-Fifty győzelmével vette kezdetét a 2026-os hazai vitorlás idény szomb
Elolvasom

Balatoni Bájoló: a Jásdi Pincével és a Báder mandulással készített fagyi-különlegességet a Sissi Fagyizó

Házi-krémes fagylalt, a Jásdi Pince kékfrankosa és a zánkai Báder birtok ropogós mandulája: a Balaton régió
Elolvasom

Osztrák házakba törtek be Ajka környéki férfiak

Összehangolt akció keretében három Ajka környéki férfit fogtak el a rendőrök - számolt be a police.hu. - -
Elolvasom