Spanyol helyett dán kapus érkezhet a Telekom Veszprém kézicsapatába

Sajtóhírek szerint a spanyol Ignacio Biosca García a szezon végén távozik a Telekom Veszprém férfi kézilabdacsapatától, és helyette a dán Mike Ulrich Jensen érkezik.

Az idén nyáron igazolt Biosca az Upskill Handball szerdai értesülése szerint a következő idénytől a francia HBC Nantes kapuját védi, ami azért számít meglepetésnek, mert Veszprémben a jó teljesítményének is köszönhetően nagyon hamar közönségkedvenc lett.

Mike Jensen érkezéséről egy másik szakportál, a Handball-Planet.com számolt be. A 28 éves játékos előbb német bajnokságot, majd Bajnokok Ligáját nyert a Magdeburg színeiben, jelenleg pedig a portugál Benficában szerepel.


Forrás: MTI

Kapcsolódó

Nylon sátorban akart a mínuszokban éjszakázni egy férfi Keszthelyen

A körzeti megbízottak helyezték biztonságba azt a férfit, aki Keszthelyen, a Fenyves fasor melletti erdős
Elolvasom

A telelő baglyok megfigyelésére kérik a lakosságot

Pénteken kezdődik és január 26-ig tart az erdei fülesbagoly-telelőhelyek országos felmérése, amelyhez a lak
Elolvasom

Balatonalmádiban is aratják a nádat

A nád megújulásának szempontjából is fontos tevékenységre a legutóbbi teljes befagyáskor, azaz 9 éve volt l
Elolvasom