Strandokat zártak be a tömeg miatt

Nagyon sokan leköltöztek balatoni nyaralójukba, miután bejelentették az iskolák zárva tartását, ezért néhány strandot be kellett zárni az érkező tömeg miatt.
Ilyen például a balatonalmádi önkormányzati strand is, ahová minden évben szabadon le lehetett járni tavasszal, az érkező tömeg miatt viszont úgy döntöttek az illetékesek, hogy március 20-tól zárva tartják ezt is.
Az elmúlt egy hét tapasztalatai azt mutatják, hogy sokan nem veszik komolyan a vírus terjedésének kockázatát és ehhez hasonló intézkedésekkel kellett felhívni az üdülőövezetbe érkezők figyelmét, hogy a jelenlegi helyzet nem a kirándulásról és a nyaralásról szól.

Kapcsolódó

Mázsányi diót loptak Somogyban, de nem jutottak túl messzire

A körzeti megbízottakat egy somogytúri gazda kereste fel szeptember 27-én késő este azzal, hogy dióültetv
Elolvasom

Vadnai Jonatán a világranglista 3. helyén, rekordmezőny a balatonfüredi ILCA Európa Kupán

Újabb bravúrt ért el Vadnai Jonatán: felkerült a Nemzetközi Laser Osztály Szövetség (ILCA) világranglistájá
Elolvasom

Fiatal zalai dílerek őrizetben

A zalaegerszegi rendőrök a DELTA Program keretében azonosították egy drogterjesztő hálózat tagjait, akik k
Elolvasom