Szabadnapos mentők mentettek életet a Balatonnál

Szigligeten esett el az a férfi az elektromos kerékpárjával, akinek szabadnapos Vas megyei mentősök siettek a segítségére – írja az Index.

Hétvégén Szigligeten elesett nagy sebességgel guruló elektromos kerékpárjával egy 60 év körüli férfi. Az esetet követően súlyos sérüléseket szenvedett, elvesztette az eszméletét is. A Vas megyei mentőszervezet hétfős kerékpáros csapata éppen arra tekert, és azonnal a férfi segítségére sietett – olvasható az Országos Mentőszolgálat Facebook-oldalán.

A csapat tagjai megvizsgálták a sérült férfit, és megkezdték a szakszerű egészségügyi ellátását, amit aztán a néhány percen belül a helyszínre érkező mentőkkel közösen folytattak. A férfit végül stabil állapotban vitték kórházba a mentők, és a szabadnapos bajtársak is folytathatták a Balaton körüli biciklis túrájukat.



Forrás: Index

Kapcsolódó

Somogyi orvvadászok rendőrkézen

A Barcsi Rendőrkapitányság nyomozói a Terrorelhárítási Központ munkatársainak segítségével június 18-án elf
Elolvasom

Egy napig ingyen használhatják az Annagora Aquaparkot a balatonfürediek

A város lakóinak szombaton díjmentes lesz a belépés. - - Június 27-én, szombaton ingyenes nyílt napot
Elolvasom

Csatornába szorult kismacskát mentettek a Tűzoltók Révfülöpön

A sikeres mentésről a Facebook oldalukon tudósítottak a Katasztrófavédelem munkatársai. - - A badacso
Elolvasom