Szeptemberre halasztották a balatonfüredi SUP-vb-t

Szeptemberre halasztották a balatonfüredi SUP-vb-t

A Nemzetközi Kajak-Kenu Szövetség (ICF) szeptemberre halasztotta az eredetileg június 18-20-ra kiírt balatonfüredi SUP-világbajnokságot.

A SUP a Stand Up Paddling angol kifejezés rövidítése, a dinamikusan fejlődő új sportágban a versenyzők egy deszkán állva eveznek a vízen.

Az ICF csütörtöki hírlevelében közölte, hogy a lépést a koronavírus-járvány miatt kialakult bizonytalan helyzet kényszerítette ki. Más eseményeket, így például a gyorsasági szakág portugáliai ifjúsági és U23-as vb-jét is elhalasztották.

A SUP-világbajnokság új időpontja szeptember 9-12., a helyszín változatlan.

Forrás: mti.hu
Fotó: kolonicsalapitvany.hu

Kapcsolódó

19-39 centis hó várja a síelőket az eplényi sípályán

A jelentős havazásnak és a tartós hidegnek köszönhetően jó síterepek várják a síelőket Magyarországon, öt
Elolvasom

Magasan látszanak stabilizálódni a veszprémi ingatlanok árai

A város ingatlanjainak négyzetméterára egyértelműen az országos átlag felett helyezkedik el. - - A mag
Elolvasom

Megbírságoltak egy férfit, aki besétált a Balaton jegére

Helyszíni bírságot szabtak ki a rendőrök egy 23 éves férfira, aki a mólótól több száz méterre besétált a Ba
Elolvasom