Teljes fordulaton pörög a siófoki Plázs

Nincs megállás a Balaton „felüdülőközpontjában”: ezerrel tombol a nyár, a hétvégéken pedig garantált az igazi fesztiválhangulat, koncerteken és azt követően fergeteges after partykon táncolhatjuk ki magunkat. Ezen a hétvégén pedig újra teljes fordulatra kapcsol a Plázs, hiszen ismét több helyszínen pörög majd a buli hajnalig. Érkezik az egykori Palace szellemiségét idéző Palace nyitóbuli, de jön még a Neoton, a Rakonczai Piano est, a Wannabe Beach és a Next Level Balaton Special is

A Balaton tengerpartján, a Plázson olyan az élet, mint egy ideális nyaraláson, vagy éppen fesztiválon: nappal süttethetjük magunkat a csodaszép parton, megmártózhatunk a Balatonban, majd este, ahogy a nap leszáll, igazi partykomplexummá változik a hely, ahol mindenki megtalálja a neki szóló zenét. 

Nincs nyár Palace nélkül! Az idei szezonnyitó június 18-án, azaz ma lesz, ahol három helyszínen dübörög majd a zene. Az Arénában Metzker Viktória, Stadiumx, Willcox, KatapultDj, Yamina, Regan Lili, Szecsei, Strong R., Toto Jr. rendelnek, a Clubban Purebeat, Daniel Nike, Steve Judge és R92, míg a Music terrace-on Bréda Bia gondoskodik a hangulatról.

Június 19-én a nagyszínpadon a Neoton keresi majd Don Quijote-t, előttük pedig Dj Dominique melegíti be a közönséget, majd „holnap hajnalig” rophatjuk a Rakonczai Piano esten az örökzöld slágerekre Rakonczai Imre tolmácsolásában. Visszatér a Plázsra a tavalyi nyár egyik legkedveltebb bulisorozata, a Wannabe Beach is, amely a ’90-es és 2000-es évek legszebb pillanataiba kalauzol el bennünket, a Next Level Balaton Special pedig egy igazi agyeldobós partyt ígér dubstep, bass house, trap, electro és riddim uralta szettjeikkel. A dj pult mögött Dublic, B’Andre, Skrude, Myamo, Sammiebeats és Gemcamp váltják majd egymást napkeltéig a Beachen. Dobd le magad hétvégére, irány a Plázs!


Kapcsolódó

Ökológiailag és jogilag sem indokolt az árvaszúnyogok gyérítése a HUN-REN kutatói szerint

A faj rajzása zavaró lehet, ám az ökoszisztémában fontos szerepet játszik. - - Az árvaszúnyogok gyérít
Elolvasom

Idén 25 éves a Kis-Balaton Ház

Az idén ünnepli fennállásának 25. évfordulóját a Kis-Balaton Ház, a Zalaváron tartott jubileumi ünnepség r
Elolvasom

Balatoni szarkák álltak bíróság elé Somogyban

A vádlottak ügyét gyorsított eljárásban vizsgálták. - - A Siófoki Járási Ügyészség előbb egy húszas é
Elolvasom