További balatoni kerékpárutak újulnak meg

Uniós társfinanszírozással valósul meg a Szántód-Kőröshegy-Kereki, a Fonyód-Buzsák-Csisztafürdő-Somogyvámos és a Balatonberény-Balatonszentgyörgy-Vörs közötti kerékpárút kiépítése, korszerűsítése.

Az idén folytatódott a Balatoni Bringakör megújítása is, amihez csatlakozik a most elkészült Ságvár-Som szakasz; a tó déli partján, Balatonakarattyától Balatonberényig mindenütt zajlik az előkészítés.

Megkezdődött a Budapest-Balaton összeköttetés építése, augusztusban elkészült a Siófokot Dombóváron keresztül Péccsel összekötő turisztikai kerékpáros fejlesztés tanulmányterve is.

Forrás: mti.hu

Kapcsolódó

Tihanyi Lajos életmű-kiállítása nyílt meg a Magyar Nemzeti Galériában

TIHANYI 140. címmel látható a Magyar Nemzeti Galériában Tihanyi Lajos (1885-1938) festőművész életmű-kiállí
Elolvasom

Nemzetközi világzenei sztárok lépnek fel a jövő évi Boglart Fesztiválon

Számos ismert külföldi fellépő, köztük Enara Navaira, a horvát Veja és a szenegáli Afrikora, valamint szá
Elolvasom

Adventi élelmiszer-biztonsági vizsgálatot rendelt el a fogyasztóvédelmi hatóság

Teljes körű adventi élelmiszer-biztonsági vizsgálatot rendelt el a Nemzeti Kereskedelmi és Fogyasztóvédelm
Elolvasom