Új konferenciaközpont épül Füreden

Nettó 2 milliárd 835 millió forintért épít konferenciaközpontot és mélygarázst a budaörsi Paralelbau Kft. Balatonfüreden. A nyílt tender eredményéről a város önkormányzata adott tájékoztatást az uniós közbeszerzési közlönyben – írja a napi.hu.

A közlemény nem részletezi a konferencia központ paramétereit, a mélygarázsról pedig annyi tudható, hogy abban összesen 285 gépkocsi és 106 kerékpár elhelyezésére lesz lehetőség. A város pályázati forrásból kívánja finanszírozni a beruházást.

A nyertessel szeptember 3-án kötött szerződést az ajánlatkérő.

Indult még a tenderen közös ajánlattevőként két székesfehérvári cég, a Equiscorp Építőipari Kft. és a Portép Építőipari Kft., továbbá egyedül tett ajánlatot az A-Híd Építő Zrt., valamint a Vemév-Szer Építő– és Szerelőipari Kft.



Kapcsolódó

Marcali díler őrizetben

A marcali férfit a BRFK rendőrei a fővárosban fogták el - írja a police.hu. - - A Marcali Rendőrkapitá
Elolvasom

Balaton-parti pékség tulajdonosa ellen emeltek vádat áramlopás miatt

Több mint ötmillió forint értékű áramlopás miatt vádat emelt az ügyészség egy Balaton-parti pékség koszovói
Elolvasom

Majális és piknik lesz Balatonfüreden is

Változatos programkínálattal készülnek a szervezők. - - Május 1-jén majális lesz a Kossuth utcán. Külö
Elolvasom