Utószezoni menetrend kezdődött a balatoni hajózásban

A menetrend szeptember 7-éig van érvényben.

Augusztus utolsó hetében megkezdődött a Balatoni Hajózási Zrt. (BAHART) utószezonja. 2025. augusztus 25. és szeptember 7. között az utasok még a nyári időszakhoz hasonló, sűrűbb menetrend szerint hajózhatnak a Balatonon. Ezen időszak alatt a menetrendi hajójáratok széles kínálattal és gyakori indulásokkal biztosítják az utazási lehetőséget – olvasható a társaság honlapján.

Ebben az időszakban Siófok, Balatonfüred, Tihany, Balatonföldvár, Fonyód és Badacsony kikötőiből naponta indulnak menetrendi hajójáratok, így továbbra is felfedezhetők a tópart legnépszerűbb települései.

Augusztus 25. és 31. között minden nap, illetve szeptember 6-7. napokon a többi 10 kikötőből (Balatonalmádi, Alsóörs, Balatonszemes, Balatonboglár, Balatonlelle, Balatonmáriafürdő, Keszthely, Balatongyörök, Szigliget, Révfülöp) is indulnak hajójáratok, így a Balaton szinte teljes vonalán biztosítják az utazás lehetőségét az utószezon végéig.


Forrás: hirbalaton.hu

Kapcsolódó

Jelentős mennyiségű kábítószerrel bukott le egy somogyi férfi

A Somogy Vármegyei Rendőr-főkapitányság nyomozói a bevetési egység közreműködésével június 19-én fogtak el
Elolvasom

Bortörténeti kiállítás nyílt Balatonudvariban

A Balaton-felvidék múltja és jelene egy helyen. - - A Skrabski Borászat bortörténeti kiállítása a szől
Elolvasom

Több mint négyezren teljesítették a MOL Balaton-átevezést

A hatalmas hőség ellenére több mint négyezren teljesítették a Zamárdi–Tihany–Zamárdi útvonal nyolc kilométe
Elolvasom