Vasvillával támadott haragosára egy férfi Várpalotán

Őrizetben a férfi, aki a sértett testén több sérülést okozott – írja a police.hu.

Bejelentés érkezett a rendőrségre október 8-án este, miszerint egy Várpalota külterületén lévő elhagyatott épület közelében az elkövető egy másik férfit bántalmazott.

 A 32 éves tettes két szúró mozdulatot tett a sértett felé vasvillával, aki ezektől a fején is megsérült. A támadó ezután távozott. A rendőrök nem sokkal később a közelben elfogták, majd előállították a helyi rendőrkapitányságra, ahol a nyomozók gyanúsítottként kihallgatták.

A Veszprém Vármegyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Igazgatóság Vizsgálati Osztályán életveszélyt okozó testi sértés bűntett kísérlete miatt indítottak eljárást ellene, és őrizetbe vétele mellett kezdeményezték letartóztatását.

Forrás: police.hu

Kapcsolódó

Majális és piknik lesz Balatonfüreden is

Változatos programkínálattal készülnek a szervezők. - - Május 1-jén majális lesz a Kossuth utcán. Külö
Elolvasom

Mesébe illő majális a Tagyon-hegyen

Május első hétvégéjén változatos, egész napos programok várják a kirándulókat a Balaton-felvidék egyik legk
Elolvasom

Gyugyi tolvaj rendőrkézen

A gyanúsított beismerte a bűncselekmény elkövetését - írja a police.hu. - - Április 14-én délelőtt az
Elolvasom