Whiskysüveggel próbáltak rabolni Veszprémben

A veszprémi rendőrök elfogták és gyanúsítottként hallgatták ki a kamaszokat – írja a police.hu.

Felfegyverkezve elkövetett rablás kísérlete miatt folyik nyomozás a Veszprémi Rendőrkapitányságon egy 15 éves Pápa környéki fiúval és 14 éves barátjával szemben. A fiatalok október 27-én délután az egyik veszprémi parkban odamentek másik két tinédzserhez, és megfenyegették őket. Azt mondták, ha nem adnak nekik 4 ezer forintot, akkor a náluk lévő whiskysüveget törik szét a fejükön. Mivel a megfélemlített fiúknál nem volt pénz, ezért a két támadó arra utasította őket, hogy 18 órára menjenek vissza a parkba, és adják át ezt az összeget nekik.

Az egyik fiú értesítette a rendőrséget, majd a járőrök rövid időn belül kézre kerítették mindkét kamaszt. Ezután előállították, majd a nyomozók – őrizetbe vételük mellett – gyanúsítottként hallgatták ki őket, és kezdeményezték a letartóztatásukat.


Kapcsolódó

Egy napig ingyen használhatják az Annagora Aquaparkot a balatonfürediek

A város lakóinak szombaton díjmentes lesz a belépés. - - Június 27-én, szombaton ingyenes nyílt napot
Elolvasom

Csatornába szorult kismacskát mentettek a Tűzoltók Révfülöpön

A sikeres mentésről a Facebook oldalukon tudósítottak a Katasztrófavédelem munkatársai. - - A badacso
Elolvasom

Kedd éjfélig van érvényben a másodfokú hőségriadó

Ez a szezon első valódi hőhulláma. - - Másodfokú hőségriasztást rendelt el az országos tisztifőorvos j
Elolvasom