Záporok, zivatarok hétvégéje vár ránk

Záporok, zivatarok hétvégéje vár ránk

Pénteken többfelé záporokkal, zivatarokkal tarkított fülledt időre van kilátás. Felhőszakadással, villámárvízzel továbbra is számolni kell több helyen. A szél zivatarok környezetében támadhat fel. Délután 21 és 27 fok között alakulhat a hőmérséklet, de a záporokat, zivatarokat követően hirtelen több fokkal hűvösebb lehet.

Szombaton gyakran zavarhatják gomolyfelhők a napsütést, és továbbra is számítani kell időnként több tájegységünkön záporok, zivatarok kialakulására, néhol felhőszakadás előfordulhat. Az északi-északkeleti szél helyenként zivataroktól függetlenül is megélénkülhet. Reggelre ismét többfelé képződhet pára, köd. Délután 22-28 fokot mutathatnak a hőmérők.

Vasárnap a napos időszakok mellett még többfelé kialakulhat zápor, zivatar. Megélénkül, megerősödik az északi-északkeleti szél. A csúcshőmérséklet 22 és 27 fok között alakulhat.

A víz hőmérséklete 21 fokos.

Forrás: idokep.hu

Kapcsolódó

Tihanyban is rendeznek OrgonaPont koncerteket

Országszerte tizenkilenc városban, többek között Pécsett, Esztergomban és Tihanyban várják az érdeklődőket
Elolvasom

Veszprémben is emelkedtek a lakbérek

A KSH-ingatlan.com lakbérindex adatai szerint júniusban országosan 0,9 százalékkal, Budapesten pedig 1,1 sz
Elolvasom

17 éves ámokfutót fogtak el Székesfehérváron, két rendőr is megsérült

A rendőrök szabályos megállítási kísérlete elől menekült autójával egy 17 éves fiú Székesfehérváron, aki vé
Elolvasom