A Balatonnál nyaral az Arsenal hátvédje

A Balatonnál nyaral az Arsenal hátvédje

Jakub Kiwior feleségével és két kutyájával érkezett a magyar tengerhez.

Az európai elitligák játékosai ritkán nyaralnak Magyarországon, inkább egzotikusabb tájakat választanak. De úgy tűnik, hogy ebben is változhat a trend – írja a sport365.hu.

Mivel az Arsenal nem érdekelt a jelenleg az Egyesült Államokban zajló klubvilágbajnokságon, így a játékosai nyugodtan élvezhetik a nyári kikapcsolódást.

Jakub Kiwior és felesége Claudia Kowalczyk pedig úgy döntött, hogy idén nyáron a Balaton mellé utaznak.

Az Ágyúsok hátvédje itt kerülheti a reflektorfényt, amely hazájában, Lengyelországban ráirányulna. A Balaton így számára a nyugalom tengere lehet.

A házaspár és a két kutyájuk tehát felhőtlenül élvezi a nyarat. Amit az Instagram sztorijaiban az Arsenal lengyel játékosa meg is osztott a követőikkel.

Így került ki a közösségi médiába videó a balatoni supolásról Fonyódligetnél. Illetve Keszthely városa is reklámot kapott. Kiwior tehát bevezette a köztudatba azoknak, akik eddig nem ismerték a „magyar tengert”.

Olyan sok idő nem jut azért nyaralásra Jakub Kiwiornak és feleségének.

Hiszen az Arsenal július 23-án már Szingapúrban játszik felkészülési mérkőzést az AC Milan ellen. Így a jövő hónap elején megkezdődik az angol bajnoki ezüstérmes számára az alapozás.

Mikel Arteta helyzetét azért megkönnyíti, hogy tavalyhoz képest az idén nem kell négy csoportra osztania a játékosait attól függően, hogy ki mikor érkezik vissza a különböző kontinenstornákról.

Egyébként Kiwior feltűnése Magyarországon azért is meglepő, mert az európai futballsztárok ritkán pihennek nálunk. Utoljára Thibaut Courtois járt a hazánkban. A belga kapus 2023-ban a legénybúcsúját tartotta Budapesten – olvasható a portálon.


Forrás: sport365.hu
Fotó: j.kiwior / Instagram

Kapcsolódó

Zamárdiban marad a STRAND Fesztivál

Zamárdi közgyűlése döntött arról, hogy a következő négy évben biztosan a város és annak szabadstrandja ad o
Elolvasom

Brutálisan apad a Balaton

Az őszi, mérsékeltebb hőmérséklet sem gyakorolt érdemi hatást a korábbi tendenciákra. - - Pár éve még
Elolvasom

Jön az ősz legbalatonibb gasztrofesztiválja, a Füge Feszt Badacsonyban

Idén októberben újra a füge és az őszi Balaton kerül reflektorfénybe Badacsonyban. - - A második alkal
Elolvasom