Alig 100 óra alatt gyűlt össze a 2 millió forint a veszprémi gyermekosztály klímájára

Egy apuka gyűjtést indított a veszprémi kórház gyermekosztályának azután, hogy 34,7 fokot mért az egyik szobában.

Óriási összefogásnak lehettünk tanúi, hiszen már az első 24 órában 1 millió forintot, alig 100 óra alatt pedig 2.116.000 forintot adományoztak a veszprémi kórháznak. A gyűjtést indító apuka Facebookon kért segítséget, hogy egy légkondicionáló berendezést tudjanak venni a gyermekosztálynak, hiszen az egészséges szervezetet is borzasztóan megviseli a nem szűnő hőség, hát még a lábadozó gyermekekét. Ugyan sikerült összegyűjteni a kívánt összeget, Zoltán még nem zárja le a gyűjtést.

Ha szeretnétek segíteni, akkor a 11748007-20186368-as számlaszámra, Dr. Kovács Eszter Ügyvédi Irodája névre, a közlemény rovatba “klímát a gyerekeknek” megjegyzéssel megtehetitek.

Forrás: 82nullanulla.hu

Kapcsolódó

Kaposvári besurranó áll ismét bíróság elé

A Kaposvári Járási Ügyészség kifosztás bűntettének kísérlete és más bűncselekmények miatt emelt vádat egy n
Elolvasom

15 darab szalámit próbált lopni egy kaposvári tolvaj, majd összeverekedett a biztonsági őrrel

A Kaposvári Járási Ügyészség rablás bűntette miatt emelt vádat azzal a férfival szemben, aki – a vád szerin
Elolvasom

Újabb droghálózatot számoltak fel Somogyban

A Somogy Vármegyei Rendőr-főkapitányság nyomozói 11 Büntetés-végrehajtási Intézet és 12 vármegyei rendőrfők
Elolvasom