Benczédi Sándor színművésztől búcsúzunk

Megrendülve és fájó szívvel tudatjuk, hogy Benczédi Sándor, a Veszprémi Petőfi Színház örökös tagja ma hosszan tartó betegség után elhunyt!

A színház tagjai ezekkel a szavakkal búcsúznak társuktól:

Drága Benczus! Tegnap elmondtál mindent a tekinteteddel, utolsó erődet is összeszedve egy-egy mondattal, kézszorítással, mosollyal! Azt mondtad, hogy Te is elindulsz, hogy Neked nagyon nagy sikered van! – Megerősítettük, hogy nagyon nagy, mert rengeteg ember szeret, mert nagyon lehet Téged szeretni! Köszönünk mindent, amit adtál, a tehetségeddel, a jóságoddal és a TE hatalmas szereteteddel! Isten veled, Benczus! Örökké szívünkben maradsz!

Benczédi Sándort a Veszprémi Petőfi Színház saját halottjának tekinti.

Búcsúztatásának időpontjáról a későbbiekben adunk tájékoztatást.

Kapcsolódó

Csatornába szorult kismacskát mentettek a Tűzoltók Révfülöpön

A sikeres mentésről a Facebook oldalukon tudósítottak a Katasztrófavédelem munkatársai. - - A badacso
Elolvasom

Kedd éjfélig van érvényben a másodfokú hőségriadó

Ez a szezon első valódi hőhulláma. - - Másodfokú hőségriasztást rendelt el az országos tisztifőorvos j
Elolvasom

Illegális cannabis-kertészetet számoltak fel a rendőrök Nagykanizsán

A Nagykanizsai Rendőrkapitányság befejezte a nyomozást azzal a férfival szemben, aki otthonában cannabist n
Elolvasom